Együttműködő partnerünk a Babits Mihály Általános Iskola

Készült: 2016. október 07

Nagy örömünkre a 2016/2017-es iskolai tanévben A Babits Iskola továbbra is nálunk tartja futball edzéseit Az alsó tagozatos diákok heti rendszerességgel - csütörtökön és pénteken - az FC Esztergom edzőinek irányításával edzéseken vesznek részt a Futball Centrumban.

Az iskola vezetése továbbra kiemelten fontosnak tartja a fiatalok sportolását, azok lehetőségeinek bővítését - e szándék megegyezik klubunk törekvésével is, így örömmel álltunk a kezdeményezés mellé.

U21, U17: Sima győzelmek a Holler UFC ellen

Készült: 2014. november 22

Az őszi bajnokság 15. fordulójában a Vasas pályán mindkét csapatunk gólgazdag mérkőzésen otthon tartotta a három pontot. Az U21-esek egy remek első félidő után 5:3-ra nyertek, míg az U17 könnyedén átgázolt /6:0/ az utolsó előtti helyen álló csapaton.

Bővebben...

U19, felnőtt: A 16. forduló tavasszal kerül megrendezésre

Készült: 2014. november 20

A KEMLSZ Versenybizottsága a Megyei I.O. felnőtt és U-19 bajnokságok 16. fordulóját - a megye válogatottak tornája miatt - 2015.03.14. szombatra halasztotta!

U17, U21: Szigetszentmiklósi felemás vasárnap

Készült: 2014. november 16

A hét utolsó napján az U17-es csapatunk 2:1-re nyerni tudott az SZTK-Erima otthonában. Sajnos az U21-esek a gyengébb második félidőnek köszönhetően 7:2-re alulmaradtak a tabella második helyezettjével szemben.

Bővebben...

U19, Felnőtt: Lábatlan elleni döntetlenek

A megyei bajnokság 14. fordulójában, szombaton először az U19-es csapatunk egy fordulatos mérkőzésen 2:2-es eredményt ért el. A felnőttek egy gyors gólváltást követően nem tudták kihasználni helyzeteiket, így itt is pontosztoszkodás /1:1/ lett a találkozó vége.

Bővebben...

U15, U14: Pénteken a Komárom csapatait fogadtuk

November 14-én a Futball Centrum füves pályáján a Komárom két korosztályos csapatával mérkőztünk. Az U15-nél a két dobogós helyen álló csapat találkozóján 4:2-es sikerrel zártuk a mérkőzést. A fiatalabbak egy szoros meccsen maradtak alul 2:1 arányban.

Bővebben...

U19, Felnőtt: Kettős győzelem Környén

Készült: 2014. november 09

A megyei első osztályú bajnokság 13. fordulójában Környén játszottak csapataink. Az U19-esek sok fiatalabb játékossal léptek pályára, de így is 12:0-ra nyerni tudtak. Megfiatalított felnőttek az első félidőben megszerzett találattal 1:0-ra győzték le a nulla pontos hazaiakat.

Bővebben...

U21, U17: Tökölt mindkét csapatunk legyőzte

Készült: 2014. november 08

A bajnokság 13. fordulójában a Tököl VSK csapatait fogadtuk a Vasas pályán. Az U21-nél a létszámhiányosan kiálló vendégek ellen 6:0 lett a mérkőzés végeredménye. Az U17 egy gólzáporos győzelmet /15:1/ aratott.

Bővebben...

U15, U14: Dorog elleni mérkőzések szombaton

Szomszédvári rangadóra került sor november 08-án Tokod-üveggyárban a műfüves pályán. U15-ös csapatunk félidőben még két góllal vezetett, de a végén 3:3-as döntetlennel zárult a találkozó. Az U14-esek korán kaptak két gólt, és végül 3:1-re alulmaradtak a Dorog csapatával szemben.

Bővebben...

U14, U15: Villanyfényes találkozók Lábatlan ellen

Készült: 2014. november 05

Futball Centrum első esti, villanyfényes mérkőzéseire került sor november 05-én, szerdán. A hatodik fordulóból elhalasztott mérkőzések pótlására került sor. U14-es csapatunk sajnos későn hajrázott, így 3:2-es vereséget szenvedett, míg az U15-ös csapat két gólos hátrányból fordított a második félidőben, és 4:2-re nyerni tudott.

Bővebben...

Felnőtt, U19: Vértesszőlős SE csapatai ellen hazai pályán

November első vasárnapján Vértesszőlős ellen léptünk pályára a Vasas pályán. Felnőtteknél a tabellán egymás után helyet foglaló két csapat találkozóján sajnos a vendégek szerezték meg a három pontot. Az U19-nél a dobogó harmadik fokán álló csapat ellen egy magabiztos játékkal, szép győzelmet aratott csapatunk.