U15, U14: Pénteken a Komárom csapatait fogadtuk

Készült: 2014. november 16

November 14-én a Futball Centrum füves pályáján a Komárom két korosztályos csapatával mérkőztünk. Az U15-nél a két dobogós helyen álló csapat találkozóján 4:2-es sikerrel zártuk a mérkőzést. A fiatalabbak egy szoros meccsen maradtak alul 2:1 arányban.

Bővebben...

U15, U14: Dorog elleni mérkőzések szombaton

Készült: 2014. november 08

Szomszédvári rangadóra került sor november 08-án Tokod-üveggyárban a műfüves pályán. U15-ös csapatunk félidőben még két góllal vezetett, de a végén 3:3-as döntetlennel zárult a találkozó. Az U14-esek korán kaptak két gólt, és végül 3:1-re alulmaradtak a Dorog csapatával szemben.

Bővebben...

U14, U15: Villanyfényes találkozók Lábatlan ellen

Készült: 2014. november 05

Futball Centrum első esti, villanyfényes mérkőzéseire került sor november 05-én, szerdán. A hatodik fordulóból elhalasztott mérkőzések pótlására került sor. U14-es csapatunk sajnos későn hajrázott, így 3:2-es vereséget szenvedett, míg az U15-ös csapat két gólos hátrányból fordított a második félidőben, és 4:2-re nyerni tudott.

Bővebben...

U15, U14: III.ker. TVE csapatai jártak nálunk

Készült: 2014. november 02

Szintén az első fordulóból elhalasztott mérkőzések pótlására került sor október 29-én, szerdán. Az új füves pályánkon fogadtuk ellenfeleinket. U15-ös csapatunk két gólos győzelmet aratott 5:3, míg az U14 egy inkább "döntetlen szagú" mérkőzésen 3:2-es vereséget szenvedett.

Bővebben...

U15, U14: Kettős siker Agárdon

Készült: 2014. október 27

Szombati bajnoki mérkőzésén mindkét csapatunk gólzáporos győzelmet aratott a ma gyenge napot kifogó házigazdák ellen.

Bővebben...

U15, U14: Sikeres pályaavató

Készült: 2014. október 19

A nyáron átadott Futball Centrum új füves pályáján az első mérkőzésekre került sor. A csapataink éltek a nagyszerű lehetőséggel, és remek győzelmeket arattak a vendég BKV Előre csapataival szemben. Az U15 ellentmondást nem tűrő játékkal 11:1-es sikert ért el, míg az U 14-esek 4:2-re nyertek.

Bővebben...

U15, U14: Mészöly Focisuli vendégei voltunk

Készült: 2014. október 14

Október második szombatján Budapesten a Fehér úti sporttelepen lépett pályára két csapatunk. Nagyobb korosztályunk 4:0-ás győzelmet aratott, míg az U14-es gárdánk 8:3-as vereséget szenvedett.

Bővebben...

U15, U14: Első kettős siker

Készült: 2014. október 05

A nyolcadik fordulóban, péntek délután a Holler UFC csapatait fogadtuk. Első találkozon a jobb második félidőnek köszönhetően 10:4-re nyertünk. A legfiatalabb versenyző korosztályunk is megszerezte első győzelmét 7:0 arányban.

Bővebben...

U15, U14: Dunaújvárosból három pont a hatból

Készült: 2014. szeptember 30

Csapataink szeptember utolsó vasárnapján Dunaújvárosba látogatottak a bajnokság hetedik fordulójában.

Bővebben...

U15: Sok helyzet kimaradt a Dunakanyar SE otthonában

Készült: 2014. szeptember 25

Hétközi mérkőzésen, kedden csapatunk Szentendrére, a Dunakanyar SE otthonába látogatott. A sok kihagyott helyzetünk megbosszulta magát, és így 4:2-es hazai győzelem született.

Bővebben...

U14, U15: Felemás eredmények Diósdon

Készült: 2014. szeptember 21

Az ötödik fordulóban Diósdon a műfüves pályán játszottuk le következő bajnoki mérkőzésünket.