U15, U14: Első kettős siker

Készült: 2014. október 05

A nyolcadik fordulóban, péntek délután a Holler UFC csapatait fogadtuk. Első találkozon a jobb második félidőnek köszönhetően 10:4-re nyertünk. A legfiatalabb versenyző korosztályunk is megszerezte első győzelmét 7:0 arányban.

U15: Nagy fölényben játszott végig csapatunk egy játékra törekvő ellenféllel szemben. Az ötvenedik percig kellett izgulnunk, ekkor még döntetlenre állt a mérkőzés, majd beleerősítettünk támadásban és ilyen különbséggel is megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Tanulságos, hogy a védekezést sokkal jobban meg kell szervezni!

A mérkőzés jegyzőkönyve>>

U14: Első győzelmét szerezte meg ezen korosztályunknak. Az önbizalomnak jót tehet, hogy végig magabiztosabbak, gólra törekvőbbek voltunk és gördülékeny támadásokat vezetve megérdemelt a fölényes győzelem. Bízunk benne, hogy elkapja a fonalat az ifjú társaság és továbbra is szép játékkal mutatnak fejlődést.