U21, U17: Sima győzelmek a Holler UFC ellen

Készült: 2014. november 22

Az őszi bajnokság 15. fordulójában a Vasas pályán mindkét csapatunk gólgazdag mérkőzésen otthon tartotta a három pontot. Az U21-esek egy remek első félidő után 5:3-ra nyertek, míg az U17 könnyedén átgázolt /6:0/ az utolsó előtti helyen álló csapaton.

Bővebben...

U17, U21: Szigetszentmiklósi felemás vasárnap

Készült: 2014. november 16

A hét utolsó napján az U17-es csapatunk 2:1-re nyerni tudott az SZTK-Erima otthonában. Sajnos az U21-esek a gyengébb második félidőnek köszönhetően 7:2-re alulmaradtak a tabella második helyezettjével szemben.

Bővebben...

U21, U17: Tökölt mindkét csapatunk legyőzte

Készült: 2014. november 08

A bajnokság 13. fordulójában a Tököl VSK csapatait fogadtuk a Vasas pályán. Az U21-nél a létszámhiányosan kiálló vendégek ellen 6:0 lett a mérkőzés végeredménye. Az U17 egy gólzáporos győzelmet /15:1/ aratott.

Bővebben...

U17, U21: Oroszlányi felemás eredmények

Készült: 2014. november 01

November első napján, szombaton csapataink az oroszlányi műfüves pályán játszották következő bajnoki mérkőzéseiket. U17-es csapatunk végig kézben tartva a mérkőzés irányítását 5:0-ás győzelmet ért el. Az U21 kissé csonka kerettel lépett pályára, és a véghajrában bekapott góllal 2:1-es vereséget szenvedtek.

Bővebben...

U21, U17: III.ker. TVE vendégei voltunk

Készült: 2014. október 29

Az első fordulóból elhalasztott mérkőzések pótlására került sor az őszi szünet szerdáján. Először az U21-es csapatunk lépett pályára., A félidőben még győzelemre álltunk, azonban a végén újra döntetlen lett a mérkőzés végeredménye. A fiatalabb korosztályos csapatunk egy nehezen kicsikart győzelmet aratott.

Bővebben...

U21, U17: Megyei rangadón a Komáromot fogadtuk

Készült: 2014. október 27

Pénteken a 11. fordulóban két korosztályos csapatunk lépett pályára hazai pályán. Egy győzelem, és egy döntetlen volt a nap mérlege.

Bővebben...

U21, U17: Dorogi döntetlenek

Készült: 2014. október 19

A bajnokság tizedik fordulójában a két szomszéd város rangadóján mindkét korosztályos csapatunk 2:2-es eredményt ért el.

Bővebben...

U21, U17: Nem bírtunk az éllovas Gyirmót csapataival

Készült: 2014. október 12

Szombaton mindkét korosztályos csapatunk a listavezető Gyirmót csapatait fogadta hazai pályán. A vezetést ugyan megszerezte mindkét csapatunk a mérkőzések elején, azonban a győzelmeket a vendég csapatok szerezték meg 4:2, illetve 2:1 arányban.

Bővebben...

U17, U21: Remek győzelmek Csákváron

Készült: 2014. október 05

Mindkét csapatunk a forduló előtt a tabella második helyén álló egyesülethez, Csákvárra látogatott. Az előzetes várakozásokat felülmúlva először a fiatalabbak 4:0-s győzelmet arattak, majd az U21-is diadalmaskodott 5:3.

Bővebben...

U21, U17: Agárdon jártunk

Készült: 2014. szeptember 21

Szombaton vendégcsapatként az U21-esek 1:0-ra elveszítették a mérkőzést, míg az U17-es korosztály csapata 5:1-es győzelmet aratott.

Bővebben...

U21, U17: Mérkőzéspótlás

Készült: 2014. szeptember 17

Szerdán az ötödik fordulóból elhalasztott mérkőzéseket pótolt be két csapatunk. Százhalombatta ellen 2:0-ás győzelmet aratott nagyobb korosztályos gárdánk. A fiatalabbak egy 2:2-es döntetlent harcoltak ki.